Ota yhteyttä

Ota yhteyttä, palvelemme sinua mielellämme!

Pääkonttori

Toimitusjohtaja
Hannu Heman
+358 40 837 9354
 hannu.heman@extron-mecanor.com

Mekaniikkasuunnittelun päällikkö
Juha Mattila
+358 40 511 0742
juha.mattila@extron-mecanor.com

Sähkösuunnittelun päällikkö
Niko Holm
+358 40 831 10 56
niko.holm@extron-mecanor.com

Tuotantopäällikkö
Timo Hevonoja
+358 40 567 85 77
timo.hevonoja@extron-mecanor.com

Extron Engineering Oy
Talttatie 4
37800 AKAA
0207 302 800
info@extron-mecanor.com
www.extron-mecanor.com
Y-tunnus: FI08366621
Laskutustiedot

Mecanor Oy
Talttatie 4
37800 AKAA
0207 302 800
info@extron-mecanor.com
www.extron-mecanor.com
Y-tunnus: FI08708417

Myynti

Myyntipäällikkö
Jarno Paija
+358 40 073 0305
jarno.paija@extron-mecanor.com

Myyntipäällikkö
Mikko Vuorinen
+358 40 759 9406
mikko.vuorinen@extron-mecanor.com

Myynti, CIS
Maia Shrainer
+7921 431 7560
sales.cis@extron-mecanor.com

Asiakaspalvelu ja logistiikka 
Ira Rasmus
+358 40 549 3443
ira.rasmus@extron-mecanor.com

Tekninen tuki

Ekstruusio, puhalluskalvolinjat, putkilinjat
Juha Mattila
+358 40 511 0742
juha.mattila@extron-mecanor.com

Osto

Ostopäällikkö
Juha Tölkkö
+358 50 364 7889
juha.tolkko@extron-mecanor.com

Representatives

Venäjä
Areal Rus
Mr. Petrovskiy Evgeniy
Kuzminskoe highway, 66
196605, Pushkin city, S-Peterburg
petrovsky@arealrus.ru
+ 7 812 448 4850
+ 7 812 448 4854
+ 7 952 227 3377
Ranska
Mainex
Mr. Pascal Thomas
Bellecombette
38530 Chapareillan, France
+33 4 56 17 49 01
pthomas@mainex.fr
Puola
Mr. Michal Chyla
Dzialkowa 117
02-234 Warszawa, Poland
+48 22 868 47 27
+48 602 39 12 40
m.chyla@wp.pl
Intia
DOMS Exports
Mr. Bhavesh Sejpal
F 503, Dhiraj Presidency,
M G Road, Kandivali (W),
Mumbai 400067, India
+91 9820655874
bhavesh@domsgroup.com

Pääkonttorin sijainti

Ota yhteyttä

Fields marked with an * are required